Departments


Delivery Room

İlk uygulama ve hastaneye:
ilk hastaneye başvuran, doktorunuz sizi muayene ve gerçekten başlatmak için başlangıç doğum algılar olacaktır. Doğum başlangıcı, ama net ile vajinal muayene (palpasyon), ultrason ile anlaşılmaz. Serviks ve vajinal muayenede açıklık var mı, bu su veya kan sahip görünüyor, ve buna göre emek değerlendirilecektir eğer hasta doğum odasına yönlendirilir. Emek, ya da serviks açılması, ya da su başlangıcı kanama, gelmesi veya bebeğin ultrason ve NST ya da muayene annenin bir anormallik eve geri geçirilen Eğer ağrılar arttı, veya su hastaneye geri geliyor tavsiye gelir. Tabii ki, bu durumda o kabul belirlenmesinde yapılır önce, kaç haftalık hamile da önemlidir. Kaç hafta hamile ve ultrason bazen girilen raporlar ve ultrason analizi bakmak için kullanıldığını anlamak için yapılır. Bu nedenle doğum yolu yanınızda olmalıdır. O erken annelik karar ise doğum bebeğin tarihini hastaya gönderilmeyecektir bu hesaplamaya göre, ağrıyı durdurmak için ilaç tedavisi için ayrı bir servis gönderdi. Eğer uygunsa, görünüyor çok gelişmiş ve durdurulamaz hasta doğum odasına yönlendirilir olsa bile doğum veya erken doğum zamanı.

Sezaryen:
Bu durumda bir durum varsa bir sezaryen hasta ve sınavların ameliyat öncesi hazırlık için oda servisine alınır gerektirecektir. Hazırlıkları burada tamamlandıktan sonra sezaryen ameliyatı cerrahi çalışma saatleri üzerinde gerçekleştirilir. Bir hastada sezaryen oda servisine alındıktan sonra. Hizmetler 1-2 gün hastalarda izlenir ve bebeğini emzirmek olacaktır. Emzirme ve bebek bakımı konusunda verilen bilgi. Anne ve bebek bir sorun gelişme ise 1-2 gün içinde taburcu edilir. 1 hafta sonra kontrol edemez tavsiye ve anne olan evde kullanım için bir reçete verildi.

 

Doğumhane ve normal doğum:
İnceltme ve serviks açılması hastanın doğum için doğum odasına alınan tam yani 9-10 cm'dir. Ancak, yatak odasında ayarı bazı hastane doğum sancıları tablo burada doğum inşa edilmiştir olur. Bu arada, bebeğin saç görünmek için yeterince yakın oldu. Doğum anne veya masa bacaklarını jinekolojik muayene koyarak aynı olduğu. Kapağında kaplıdır. Yakın vajina dışına bir antiseptik solüsyonla temizlenir. Bebeğin kafası ağrıları çıktı gelip zaman anneye herhangi bir yakın nefes ve ıkınma tutmak için söylenir. Bu arada, doğum (epizyotomi) belli gerekirse doktor ya da ebe dışında yaklaştı bebeğin kafası, yok. Kesi yaparak lokal anestezi ile uyuşmuş önce, anne kesi hissetmez. Bebek doktor ya da ebe sonra baş kaldırmak doğrusu, daha sonra omuzlar, karın ve bacaklar çıkıyor. Başaşağı havada bacaklarını tutarak asılı bebek tam şimdi doğar. Anne şu anda bebeği görür. Yeni doğan bebeğin ten rengi, diğer bebekleri gibi değil, biraz morumsu olması normaldir. Vernix denilen kaygan madde bebeğin cilt üzerinde buldum. Bu arada, bir bebek hemşiresi asistanı göbek kordonu kesmek ve temizlik giysili edilecek sürer.