Departments


Laser hair removal

Biz lazer epilasyon için LUMENIS Lightsheer düet kullanın. Altın Standart Lightsheer 22 x 35 mm boyutlarında bir noktalar için geçerli bir vakum destekli teknolojisine sahip bir cihazdır. LightSheer anestezi ve jeller olmadan epilasyon sağlayan sadece 15 dakika içinde rahatça arkaları ve bacaklarını tedavi mümkün kılar. Bu süreçte sayesinde, tedavi süresi% 75'e kadar azaltılmış olabilir, hazırlık süresini ortadan kaldırır ve herhangi bir topikal anestezi gerektirmez.

lazer epilasyon tüm vücut alanlar için uygun mudur?

Lazer göz kapaklarının hariç tüm vücuda uygulanabilir. Bunun gibi, lazer gözlerine yakın bölgelerde uygulandığında özel gözlüklerle gözlerinizi korumak için gereklidir.

Bir lazer epilasyon tedavisinden sonra deri üzerinde herhangi bir etkisi var mı?

Bazen deri döküntüsü lazer epilasyon sonrası 5-10 dakika görünebilir ve yarım saat kadar sürebilir; Bununla birlikte, bu sadece geçici bir etkidir.

sadece tek bir lazer epilasyon seansı ile saç kurtulmak mümkün mü?

Tedavi sırasında saç folikülleri aynı büyüme aşamasında tüm çünkü Resim, bu mümkün değildir. Etkili bir sonuç için ek lazer epilasyon seans gerekmektedir. lazer epilasyon seans sayısı bir kişiden diğerine ve vücut alanına göre değişir.

oturumların süresi nedir?

lazer epilasyon seans sayısına bağlı olarak, toplam süresi 4 ila 8 hafta arasında değişir.

Bir lazer epilasyon için ön şartlar nelerdir?

İlk olarak, bir dermatolog tarafından kişinin bir değerlendirmeye ihtiyaç vardır, bir Hirsutizm veya diğer şartlar yerine olup olmadığını değerlendirmek için.

lazer epilasyon nasıl çalışır?

lazer epilasyon lazer ile seçici ısıtma sürecinde saç köklerinin hücreleri yanma yoluyla çalışır, hedeflenen saç tahrip ve yok edilir. lazer ışınları cilt hücrelere zarar vermeden, ısı ve kökleri tarafından emilir, milisaniye sırasında cilde uygulanır. Hedeflenen saç gelişimini geciktirmek ve daha zayıf ve yaparak lazer epilasyon sonuçları bu yüzden dışarı düşüyor. kıl folikülü saç papilla imha bir kalıcı epilasyon için gereklidir. Lazer oturumları tedavi süresi yanı sıra lazer dozu kişinin cilt tonu ve yapısal özelliklerine göre değişir.

Bir lazer epilasyon erkeklere uygulanabilir?

erkekler için lazer epilasyon yaygın olarak ve başarıyla uygulanmaktadır. lazer epilasyon kullanıcıların yaklaşık% 35-40 erkektir.

Bir lazer epilasyon tüm cilt tonları için uygulanabilir?

Evet. Bizim Merkezin lazer cihazları, çeşitli cilt tonları göre uygulanan ve özelleştirilebilir. Lazer ışınları sadece saç folikülleri yok edilir çünkü hassas ciltler için herhangi bir zarar vermeden uygulanır.

lazer epilasyon güvenli mi?

Evet. Lazer, belirli bir dalga boyuna sahip bir ışık ışını olduğunu. Lazer cilde zarar vermeden kıl folikülü uygulanır ve vücut üzerinde herhangi bir iz bırakmaz. Ayrıca, kanserojen bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, örneğin, ABD FDA lazer kullanımını onaylar ve denetim kullanımı zararsızdır ve epilasyon için etkili olduğunu göstermektedir.

lazer epilasyon herhangi bir yan etkisi var mıdır? süreç ağrılı bir işlem midir?

Lazer epilasyon bilinen herhangi bir kalıcı yan etkileri yoktur. Hafif şişlik ve kızarıklık hedeflenen alanlarda lazer uygulamasından sonra görünebilir. Ancak bunlar, uygulama alanında kısa bir süre içinde kaybolur. Hafif bir yanma hissi uygulama sırasında oluşabilir.

lazer epilasyon hormon bozuklukları durumunda etkili midir?

LAZER EPİLASYON hormonu bozuklukları durumunda çok etkili olduğu; Ancak ek seans gerekebilir. bozukluk hormonal tedavi lazer seansları başlatılması öncesinde önerilen olabilecek bir hormon testi ve aşağıdaki ile tespit edilebilir.